BTCTR

Finansal Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.99 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Servet Erkan
Android cep telefonunuza indireceğiniz BTCTR mobil uygulaması ile Bitcoin hesaplarınızı takip altına alabilirsiniz.

Son yılların en popüler konusu bitcoin piyasası artık BTCTR uygulaması ile Android  cep telefonunuzdan daha kolay takip edilebilir bir hal alıyor. Uygulama içerisinde bitcoin konusu ile ilgili finansal bilgiler yer alıyor. Bitcoin piyasasındaki hareketlenmeler hakkında anında bilgi almak için BTCTR uygulamasının bildirim sisteminde yararlanın. Uygulama içerisinde bulunan filtreleme seçeneği doğrultusunda her hangi bir coin hakkında anında bilgi alabilirsiniz. Tüm sayfaya göz atmak yerine sadece istediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz. 

Bitcoin piyasası, para alı satış işlemleri, artık veya düşüş miktarları gibi bilgilerin yanı sıra daha bir çok bitcoin bilgisine BTCTR mobil uygulaması üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Uygulamanın yeni tasarımı ile zorlanmadan uygulamayı kullanabilirsiniz. Bitcoin alım satım işleri ile yakından ilgileniyorsanız BTCTR uygulamasını mutlaka cep telefonunuzda bulundurmalısınız.

Uygulama Türkçe olup içerikleri sizin almayacağınız şekilde dizayn edilmiştir. Bitcoin piyasasını yakında takip etmek ve bu konu hakkında kendinizi geliştirmek isterseniz BTCTR uygulamasının içerikleri arasında gezebilirsiniz. Uygulama sizlere bu dünya hakkında özel bilgiler sunacaktır. Tamamen ücretsiz bir şekilde uygulamamızı kullanabilirsiniz. 

BTCTR indir
DİĞER SÜRÜMLER